Firma

BenQ Lighting

Od roku 2012 se specializujeme na dovoz a distribuci profesionálních LED svítidel s nejvyššími technickými parametry BenQ Lighting i designových LED svítidel QisDESIGN spadající do skupiny BenQ Group.

Q Lighting

V roce 2014 jsme převzali výrobu a distribuci profesionálních svítidel BenQ Lighting, pro Evropu pod značkou Q Lighting. Nadčasová designová svítidla QisDESIGN jsou nadále nabízena v rámci naší distribuční smlouvy s BenQ Group.

My v Q Lighting víme, že správné světlo umí mnohem víc: vylepší formu a funkci, zlepšuje bezpečnost, přenáší příjemné pocity, vytváří udržitelnější život a pracovní prostředí.

Proto navrhujeme a vyvíjíme unikátní a vysoce kvalitní svítidla a osvětlovací systémy, které jsou specifické pro každý typ prostředí a jsou v souladu s nejmodernějšími průmyslovými standardy

BenQ Group

Přední světový poskytovatel technologií a řešení zahrnující více než 20 společností s více jak 100 tis. zaměstnanců. Skupinu tvoří vysoce efektivní řetězec společností pro vývoj kritických komponent, zařízení, systémů a integrovaných služeb v průmyslových odvětvích (metalurgie a chemie) s obratem 21 mld USD.

Skupina BenQ má aktivní zastoupení ve více než 100 zemích po celém světě.

Velmi úspěšné technologie sortimentu jsou LED osvětlení, displeje a projektory, solární panely, chemické látky a pokročilé materiály, design integrovaných obvodů, přesné komponenty, systémové produkty pro spotřebitele, komerční a průmyslové aplikace a značková řešení – m. j. skupina vlastní více než 400 patentů

BenQ Group je technologický leader s nejdelší kontinuální zkušeností s průmyslovou výrobou LED a to od roku 1977.